1. Dziś niedzielny porządek Mszy Świętych. Przypominamy, że transmitowane są Msze Święte w niedziele o 11.00.

 

  1. W liturgii Kościoła:

- w poniedziałek, 22 sierpnia – wspomnienie NMP Królowej,

- we wtorek, 23 sierpnia - z racji 23. dnia miesiąca wieczorna Msza Św. poprzedzona będzie różańcem poprowadzonym przez Grupę o. Pio.

- w środę, 24 sierpnia – Święto Św. Bartłomieja, Ap.,

- w piątek, 26 sierpnia – Uroczystość NMP Częstochowskiej,

- w sobotę, 27 sierpnia -  wspomnienie Św. Moniki.

 

  1. Wójt Gminy Tokarnia oraz dyrektor Kliszczackiego Centrum Kultury zapraszają na Dożynki Gminne, które odbędą się w dzisiejszą niedzielę w Tokarni. Szczegóły na plakatach.

 

  1. Msza św. dziękczynna za tegoroczne plony w naszej parafii będzie odprawiona w przyszła niedzielę - 29 sierpnia, uroczysta Msza św. o godz. 11. Prosimy o przygotowanie tradycyjnych wieńców dożynkowych kolejną rolę.

 

  1. Koło Gospodyń Wiejskich zaprasza 23 sierpnia, we wtorek, na godz. 16.00 na obchody Dnia Seniora w remizie OSP Krzczonów. Bardzo prosimy członków rodzin seniorów o pomoc w dotarciu na miejsce spotkania.

 

  1. Bardzo dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty mieszkańcom domów o nr 162, 161, 155, 248, 307, 319, 338, 91 i 164. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie naszego kościoła rodzinom mieszkającym w domach o nr: 124A, 197, 124, 169, 168, 166 i 681.

Cytaty

Głupstwa dorosłych nazywa się zajęciami. Kiedy zaś chłopcy głupstwami się zajmują, dorośli wymierzają im karę. | Św. Augustyn

 

Boże, który nikogo nie odrzucasz, ale litościwie przebaczasz nam grzechy, wejrzyj na pokorne prośby, które do Ciebie zanosimy za przyczyną św. Stanisława, Biskupa i Męczennika - oświeć nasze serca i umocnij wolę, abyśmy zdołali wypełnić Twoje przykazania. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.