1. Dziś niedzielny porządek Mszy Świętych. Dzień dzisiejszy jest dniem spowiedzi przed Świętami Bożego Narodzenia.

 

  1. W liturgii Kościoła:

- w piątek, 23 grudnia - Msza św. - Roraty o 17.00 z udziałem Grupy Modlitwy o. Pio. Przed Mszą św. o godz. 16.30 Różaniec. Prosimy, aby dzieci przyniosły plansze, zostaną nagrodzone za wytrwałość w uczęszczaniu na Msze św. roratnie.

- w sobotę, 24 grudnia – Wigilia Bożego Narodzenia. Nie będzie Mszy o 17.00. Zachęcamy do zachowania tradycyjnego postu, a także do chrześcijańskiego przeżywania Wieczerzy wigilijnej (wspólna modlitwa, czytanie fragmentu Ewangelii, dzielenie się opłatkiem, wspólny śpiew kolęd) oraz do pielęgnowania tradycyjnych zwyczajów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.

- Pasterka na Zawadce o godz. 22, a w kościele parafialnym o godz. 24. Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia SOS.

- W Boże Narodzenie  uroczyste Nieszpory o godz. 15.

 

  1. Parafialna Grupa Młodzieżowa, jak co roku, zaprasza do udziału w kiermaszu świątecznym, który odbędzie się w przyszła niedzielę. Zebrane pieniądze młodzież przeznacza, na funkcjonowanie grupy oraz akcje w parafii przez nią organizowane. Przypominamy, że spotkania grupy młodzieżowej w naszej parafii, odbywają się w piątki po Mszy Świętej wieczornej. Zapraszamy wszystkich chętnych.

 

  1. Dodatkowa możliwość spowiedzi w parafii przez cały najbliższy tydzień od godz. 16.30 .

 

  1. Wizyta duszpasterska rozpocznie się od 27 grudnia. Więcej informacji w kolejnych ogłoszeniach.

 6. Bardzo dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty mieszkańcom domów o nr 142, 375, 258, 660, 305, 341 i 684. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie naszego kościoła rodzinom mieszkającym w domach o nr: 603, 624, 834, 657, 141, 137 i 677. Dziękujemy też Nadleśnictwu za ofiarowane do kościoła choinki, parafianom z Zawadki za ich dostarczenie.

Cytaty

Jeden jest grzech na świecie - brak MIŁOŚCI, który przejawia się w różnych formach | ks. Piotr Pawlukiewicz

 

Boże, który nikogo nie odrzucasz, ale litościwie przebaczasz nam grzechy, wejrzyj na pokorne prośby, które do Ciebie zanosimy za przyczyną św. Stanisława, Biskupa i Męczennika - oświeć nasze serca i umocnij wolę, abyśmy zdołali wypełnić Twoje przykazania. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.