1. Dziś niedzielny porządek  mszy Świętych; Pierwsza niedziela miesiąca; Na zakończenie Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o 11.00 zmiana tajemnic różańcowych

 

  1. W liturgii Kościoła:

- w poniedziałek – wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i towarzyszy,

- w środę – po wieczornej Mszy Świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,

- w piątek – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy,

- w sobotę – NMP z Lourdes, światowy dzień modlitw w intencji chorych.

 

  1. Bardzo dziękujemy „Grupie młodzieżowej” za poskładanie i zabezpieczenie dekoracji świątecznej z Bożego Narodzenia. Serdeczne Bóg zapłać.

 

  1. Parafia organizuje kolonię letnią dla dzieci i młodzieży w dniach 13 – 22 lipca 2023r. w Krasnobrodzie. Koszt wyjazdu to 1900zł, przy zapisie prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 200 zł. Prosimy o deklarację chęci uczestnictwa do 12 lutego.

 

  1. Zarząd OSP w Krzczonowie zaprasza na „ Walne zebranie sprawozdawcze”, które odbędzie się 18.02. 2023 o godz. 17.00 w remizie OSP Krzczonów.

 

  1. W dniu 12.02.2023 zapraszamy wszystkie chętne osoby które chcą dołączyć do akcji " Ja- krwiodawca"
    Krew będzie można oddać w najbliższa niedzielę w przychodni w Krzczonowie od 8 do 12- ej.

 

  1. Bardzo dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty mieszkańcom domów o nr 58, 29, 28, 1, 34, 76, 23, 48, 68, 5, 75 i 69, role Kotarby i Tajsy w Zawadce. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie naszego kościoła rodzinom mieszkającym w Zawadce na rolach Kobiałki, Pękale, Oleksy, Muchy, Mosny i Jugi.

Cytaty

Dopóki jesteś wielki, wzroku nie odzyskasz! | ks. Piotr Pawlukiewicz

 

Boże, który nikogo nie odrzucasz, ale litościwie przebaczasz nam grzechy, wejrzyj na pokorne prośby, które do Ciebie zanosimy za przyczyną św. Stanisława, Biskupa i Męczennika - oświeć nasze serca i umocnij wolę, abyśmy zdołali wypełnić Twoje przykazania. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.