1. Dziś porządek niedzielny mszy Świętych.

 

  1. W liturgii Kościoła:

- we wtorek – święto ŚŚ Cyryla i Metodego – patronów Europy, w tym dniu będziemy modlić się za naszą Ojczyznę,

- w piątek – po Mszy Świętej wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia.

 

  1. W nocy z 5 na 6 lutego 2023 r. doszło do trzęsienia ziemi, którego epicentrum znajdowało się w Turcji. Caritas niesie pomoc ofiarom kataklizmu. Z tej racji Metropolita Krakowski poleca przeprowadzenie w niedzielę 12 lutego br. w każdej parafii Archidiecezji Krakowskiej zbiórki do puszek na ten cel. W naszej parafii po każdej Mszy Świętej przed kościołem.

 

  1. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w najbliższy piątek na Mszy o 17. Po Mszy dla młodzieży adoracja poprowadzona przez Grupę młodzieżową.

 

  1. Zarząd OSP w Krzczonowie zaprasza na „ Walne zebranie sprawozdawcze”, które odbędzie się 18.02. 2023 o godz. 17.00 w remizie OSP Krzczonów.

 

  1. Po ostatniej niedzielę zostały otwarte urny z kandydaturami osób do Rady parafialnej. Bardzo dziękuję za zaangażowanie. Zgłoszono 106 kandydatur. Po przeliczeniu głosów osób na które było więcej niż 10 głosów do drugiej tury przeszło 25 kandydatur. W związku z tym w następną niedzielę przeprowadzimy ostatnie głosowanie wyłaniające radę parafialną. Każdy dorosły parafianin będzie mógł wskazać jedną osobę która widzi w radzie parafialnej.

 

  1. Bardzo dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty rodzinom mieszkającym w Zawadce na rolach Kobiałki, Pękale, Oleksy, Muchy, Mosny i Jugi . W tym tygodniu prosimy o sprzątanie naszego kościoła rodzinom mieszkającym w domach o nr 595, 251, 399, 610, 9, 596, 21, 720 i 180. Rola Spyrki.