1. Dziś niedzielny porządek Mszy Świętych.

 

 1. W liturgii Kościoła:
  - 23 października, w poniedziałek – grupa o. Pio zaprasza na różaniec,
  - 28 października – w sobotę – święto św. App Szymona i Judy,
  - w przyszła niedzielę – Rocznica Poświęcenia Kościoła Własnego - uroczystość.

 

 1. W niedzielę Różaniec o godzinie 15. W inne dni tygodnia różaniec o 17.00, po różańcu Msza św. Bardzo proszę, by w miesiącu różańcowym każda Róża poprowadziła jeden różaniec.

W czwartym tygodniu w poniedziałek proszę różę św. O. Pio, we wtorek proszę różę II z Zawadki - św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w środę różę św. Jana Pawła II, w czwartek różę św. Franciszka z Asyżu  i w sobotę różę św. Rodziny . W piątek różaniec poprowadzą dzieci.

 

 1. Wypominki całoroczne i jednorazowe można składać w kancelarii parafialnej lub w zakrystii. Przygotowane kartki znajdują się na stoliku. Prosimy o wpisanie godziny Mszy Świętej, przed którą będą odczytywane.

 

 1. W miniona niedzielę przeprowadziliśmy zbiórkę na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Zebraliśmy 2560 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom.

 

 1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka na Pomoc dla Klaudii i Kuby. Patronem tej zbiórki jest Caritas Archidiecezji Krakowskiej. Przeznaczona jest na pomoc w kosztownej operacji i rehabilitację dla dwójki dzieci. Więcej informacji u kwestujących.

 

 1. W piątek po wieczornej Mszy Świętej zapraszam na spotkanie rodziców ministrantów i lektorów do Kościoła.

 

 1. Bardzo dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty mieszkańcom domów o nr 124A, 197, 254, 728, 124, 169, 168, 166 i 681. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie kościoła mieszkańców domów o nr 236, 242, 332, 384, 270, 585, 508, 668 i 750.

 

 1. W minionym tygodniu z naszej społeczności parafialnej do wieczności odszedł śp. Tadeusz Bonior.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.

Cytaty

Ateiści mają znacznie więcej wiary, niż wielu chrześcijan. Wierzą bowiem, że wszystko co istnieje, powstało SAMO... | Petrus

 

Boże, który nikogo nie odrzucasz, ale litościwie przebaczasz nam grzechy, wejrzyj na pokorne prośby, które do Ciebie zanosimy za przyczyną św. Stanisława, Biskupa i Męczennika - oświeć nasze serca i umocnij wolę, abyśmy zdołali wypełnić Twoje przykazania. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.