1. Dziś niedzielny porządek Mszy Świętych, 1. niedziela miesiąca, po każdej Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu, po Mszy o 11.00 zmianka różańcowa.
 2. W liturgii Kościoła:
  - w środę, 8 listopada – po wieczornej Mszy Świętej Nowenna do MBNP,
  - w czwartek, 9 listopada – Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, święto.
  - w piątek - 10 listopada –- wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża.
  – w sobotę  11 listopada – św. Marcina z Tours, Narodowe Święto Niepodległości, Msze Święte w parafii jak w niedzielę. O 11.00 zapraszamy na  Mszę Świętą w intencji Ojczyzny.

 

 1. Bóg zapłać za ofiary złożone z racji wypominków. Jednocześnie przypominamy, że za zmarłych wypominanych w ciągu roku będziemy się modlić tradycyjnie w niedzielę przed każdą Mszą św., a wypominki jednorazowe będziemy polecać w miesiącu listopadzie w tygodniu przed Mszami Świętymi.

 

 1. Wójt Gminy Tokarnia, Parafia MB Śnieżnej w Tokarni, Parafia Świętego Stanisława BM w Krzczonowie, Kliszczackie Centrum Kultury  serdecznie zapraszają mieszkańców na Gminne Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada. Uroczystość rozpoczną się Mszą Świętą w Tokarni o godz.11 -tej, następnie przejście z pocztami sztandarowymi przy akompaniamencie orkiestry OSP z Tokarni na plac kpt. Targowskiego, gdzie nastąpi złożenie wieńców oraz akademia w wykonaniu Szkoły Podstawowej nr2 z Tokarni.
  O godz. 16-tej  w Kościele Parafialnym W Krzczonowie odbędzie się :  III Koncert Niepodległości "Śladami Żołnierzy Wyklętych" w wykonaniu  Chóru ,,Magnam Dei".
  W niedzielę 12 listopada o godz. 16:30 w Kliszczackim Centrum Kultury będzie  Koncert Pieśni Patriotycznych w wykonaniu Orkiestry Dętej OSP Tokarnia.

 

 1. Orkiestra dęta OSP w Krzczonowie zaprasza na próby w piątki o 18..00 osoby chętne zaangażować się w grę na instrumencie. Próby odbywają się w strażnicy OSP w Krzczonowie.

 

 1. Bardzo dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty mieszkańcom domów o nr 580, 271, 156, 609, 157, 158, 235 i 156A. W tym tygodniu prosimy w piątek o sprzątanie kościoła mieszkańców domów o nr 289, 160, 353, 651, 181, 234, 522 i 679.

 

 1. W minionym tygodniu z naszej społeczności parafialnej do wieczności odszedł śp. Stanisław Proszkowiec.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.