1. Dziś niedzielny porządek Mszy Świętych, na Zawadce Msza o 9.30. Gościmy w parafii ks. Jerzego Gugałę SAC. Ks. Gość wygłosi okolicznościowe kazania i rozprowadzi materiały misyjno-religijne.
  2. Wraz ze wzrostem zachorowań zachęcamy do dezynfekcji rąk i używania maseczek. Przy wejściu do kościoła jest możliwość dezynfekcji i zaopatrzenia się w maseczki. Jednocześnie przypominamy, że od 15 grudnia obowiązuje limit 30 procent niezaszczepionych pośród uczestników nabożeństw.
  3. W liturgii Kościoła:

- w poniedziałek, 14 lutego Święto śś Cyryla i Metodego, patronów Europy,

- w piątek, 18 lutego, po Mszy wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia.

  1. W czwartek i piętek przeżywaliśmy Peregrynację Ikony Świętej Rodziny. Bardzo dziękuje wszystkim za zaangażowanie. Panom: Kościelnemu i Organiście, Liturgicznej Służbie Ołtarza, scholii młodzieżowej, druhom z OSP w Krzczonowie i Zawadce. Wszystkim, którzy prowadzili Adoracje. Cieszę się, że tak licznie skorzystaliśmy z możliwości wspólnej modlitwy za nasze rodziny. Niech Pan nam Błogosławi. Fotorelacja na stronie: diecezja.pl
  2. Organizujemy kolonię wakacyjną na Mazurach od 5 do 15 lipca br. dla dzieci i młodzieży z naszej parafii. Spotkanie organizacyjne we wtorek po wieczornej Mszy Św. (ok 17.30) w domu parafialnym.
  3. Bardzo dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty mieszkańcom domów
    o nr 23, 333, 359, 713, 605, 621, 638 i 88. W sobotę prosimy
    o sprzątanie rodziny z domów o numerach: 50, 27, 592, 328, 615, 265, 26 i 24.
  4. W minionym tygodniu z naszej społeczności parafialnej do wieczności odeszli: śp. Józef Kobiałka i śp. Józef Sarek.

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.

Cytaty

Wiecie jakie jest ulubione słowo w rozmowach z księdzem? "JA". Przez wszystkie przypadki. "Bo ja", "bo mi", "bo mnie", "bo o mnie", "bo dla mnie", "bo u mnie", "bo ze mną", "bo w moim domu". [...] Czy Ty widzisz Jezusa? | ks. Piotr Pawlukiewicz

 

Boże, który nikogo nie odrzucasz, ale litościwie przebaczasz nam grzechy, wejrzyj na pokorne prośby, które do Ciebie zanosimy za przyczyną św. Stanisława, Biskupa i Męczennika - oświeć nasze serca i umocnij wolę, abyśmy zdołali wypełnić Twoje przykazania. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.