1. Dziś niedzielny porządek Mszy Świętych, w Zawadce Msza o 9.30. Zapraszamy dzisiaj na uroczyste Nieszpory o 15.00. Jutro porządek Mszy Świętych niedzielny. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na UPJP II.
  2. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego.
  3. Tak wiele osób było zaangażowanych w przygotowania do przeżycia, przez parafię, Triduum Paschalnego. Dziękujemy Wojciechowi Janickiemu za projekt Ciemnicy i Grobu Pańskiego w te Święta. Dziękujemy młodzieży i Pani kwiaciarce za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego oraz dekoracje kościoła. Słowa podziękowania kierujemy do wszystkich bezpośrednio zaangażowanych w przygotowanie liturgii: Panom kościelnemu i organiście, ministrantom i lektorom, scholii młodzieżowej i chórowi za poprowadzony piękny śpiew. Dziękujemy orkiestrze dętej OSP w Krzczonowie.  Dziękujemy za piękne komentarze liturgiczne i za niesienie baldachimu. Ochotniczej Straży Pożarnej za warty. Wszystkim parafianom i gościom za wspólną modlitwę i pobożny udział w liturgii. 
  4. Dziękujemy za prowadzone Drogi Krzyżowe, również w okresie Wielkiego Postu. Za przygotowane adoracje, pasyjne śpiewy kalwaryjskie. Bóg zapłać za ofiary składane podczas adoracji krzyża na utrzymanie Grobu Pańskiego w Jerozolimie. Dziękujemy także za złożone dary dla potrzebujących. Zostały przekazane do domów dziecka w Lubniu i w Łętowni oraz potrzebującym z naszej parafii.
  5. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w czwartek 13 kwietnia o godz. 18.30 w kościele. Po Mszy Świętej.
  6. Spotkanie organizacyjne związane z parafialną pielgrzymką do Grecji w maju br. odbędzie się w czwartek 20 kwietnia o godz. 19.00 w domu parafialnym. Bardzo proszę o uzupełnie brakujących wpłat na spotkaniu.
  7. Bardzo dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty mieszkańcom domów o nr 23, 333, 359, 713, 605, 621 i 638. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie rodziny, które mieszkają w domach o numerach 505, 27, 592, 328, 615, 265, 26 i 24.