1. Dziś niedzielny porządek Mszy Świętych.

 

  1. Przypominamy, że transmitowane są Msze Święte w niedziele o 11.00.

 

  1. W liturgii Kościoła:

- we wtorek, 28 czerwca - wspomnienie św. Ireneusza, Bp. i męczennika, odwiedziny chorych z sakramentami od g. 8.30

- w środę,  29 czerwca - Uroczystość Św. App. Piotra i Pawła, z racji Uroczystości Msze Święte o godz. 6.30, 8.00 i 18.00, składka w tym dniu przeznaczona jest na „świętopietrze” i jest przekazywana na Watykan poprzez Kurię Metropolitalną,

- w piątek, 1 lipca – Pierwszy piątek miesiąca, spowiedź od godz. 17, o godz. 17.30 modlitwa prowadzona przez Honorową Straż Najśw. Serca Pana Jezusa połączona z odmówieniem Litanii do Serca P. Jezusa,

- w sobotę, 2 lipca - Pierwsza sobota miesiąca, rano po Mszy Św. litania do NMP, a po południu Różaniec o godz. 17.30 prowadzony przez Róże Św. Matki Teresy z Kalkuty i Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki,

- w przyszła niedzielę - 3 lipca, pierwsza niedziela miesiąca, po Mszach Świętych Adoracja Najświętszego Sakramentu, po Mszy św. o godz. 11 zmianka tajemnic różańcowych.

 

  1. MLKS Cyrhla Krzczonów zaprasza 3 lipca na piknik rodzinny, który odbędzie się na boisku sportowym. Rozpoczęcie o 12.24. Więcej informacji na plakatach i w Internecie.

 

  1. Bardzo dziękujemy parafianom za wykonanie i przyniesienie do kościoła pięknej palmy, która towarzyszyła nam od Niedzieli Palmowej. To bardzo dobrze, że podtrzymujemy piękne zwyczaje w naszej parafii.

 

  1. 30 czerwca, w czwartek w godz. od 8 do 16 istnieje możliwość przeglądu gaśnic na parkingu pod kościołem.

 

  1. W związku z wysokimi temperaturami bardzo proszę, by do wiaty śmietnikowej wyrzucać tylko wypalone i wystudzone znicze. Dbajmy o bezpieczeństwo otoczenia kościoła.

 

  1. Bardzo dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty mieszkańcom domów o nr383, 260, 283, 66, 546, 287, 68, 688 i 231. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie naszego kościoła rodzinom mieszkającym w domach o nr: 635, 606, 186, 245, 263, 314, 308, 71 i 523.
  2. W minionym tygodniu z naszej społeczności parafialnej do wieczności odszedł śp. Mateusz Śliz.

                                                            Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.

Cytaty

Ateiści mają znacznie więcej wiary, niż wielu chrześcijan. Wierzą bowiem, że wszystko co istnieje, powstało SAMO... | Petrus

 

Boże, który nikogo nie odrzucasz, ale litościwie przebaczasz nam grzechy, wejrzyj na pokorne prośby, które do Ciebie zanosimy za przyczyną św. Stanisława, Biskupa i Męczennika - oświeć nasze serca i umocnij wolę, abyśmy zdołali wypełnić Twoje przykazania. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.