1. Dziś niedzielny porządek Mszy Świętych.
 2. W liturgii Kościoła:
  – we wtorek, 16 maja, święto Św. Andrzeja Boboli. Kapłana i męczennika, patrona Polski,
  - w piątek, 19 maja – na nabożeństwie majowym odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
 1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe. W niedziele i uroczystości o 14.00, w tygodniu po Mszy Św. o 18.00. Zachęcamy do przychodzenia na majówki do kościoła parafialnego, oraz do tradycyjnej dla naszej parafii modlitwy przy kapliczkach.
 2. W minioną niedzielę przeżywaliśmy Odpust parafialny ku czci Św. Stanisława BM. Bardzo dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w jego piękną oprawę. Dziękuję panom Kościelnemu i Organiście, ministrantom i lektorom za liturgię. Orkiestrze OSP Krzczonów za oprawę muzyczną. Pocztom OSP Krzczonów i Zawadka, osobom niosącym sztandary i feretrony, panom w strojach regionalnych niosącym baldachim, dzieciom pierwszokomunijnym i sypiącym kwiaty, parafialnej grupie młodzieżowej za pomoc w wystroju wnętrza świątyni. Wszystkim za obecność i zaangażowanie mówię „Bóg zapłać”. Dziękuję za życzenia, modlitwę w mojej intencji i prezent. Przeznaczę go na zakup paramentów liturgicznych.
 3. W najbliższą niedzielę w naszej parafii będziemy gościć Siostry ze Zgromadzenia Córek Bożej Miłości, które podzielą się z nami refleksją nt. powołania, życia ich Założycielki – Matki Franciszki Lechner i działalności Zgromadzenia Córek Bożej Miłości. Siostry przywiozą ze sobą różne foldery i płyty które nagrały. Będzie z nimi możliwość spotkania po Mszach Świętych.
 4. Schola dziecięca „Słowiki” zajęła II miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie pieśni religijnej „ Któż jak Bóg”. Gratulujemy sukcesu.
 5. W przyszłym tygodniu w piątek, 19 maja o godz. 20.00 spotkanie Rady Parafialnej na plebani.
 6. Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła na odpust i ofiarę na kwiaty rodziców dzieci przezywających rocznicę I Komunii Świętej. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie kościoła mieszkańców domów o nr 693, 139, 557, 381, 655, 654, 503, 520 i 278.