1. Dziś niedzielny porządek Mszy Świętych.
 2. W liturgii Kościoła:
  - w poniedziałek, 20 listopada – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana,
  - we wtorek, 21 listopada – wspomnienie Ofiarowania NMP,
  - w środę, 22 listopada – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki kościelnej, panu Organiście i wszystkim osobom zaangażowanym w śpiew kościelny, prowadzącym schole oraz chór parafialny składamy najserdeczniejsze życzenia,
  - w czwartek, 23 listopada - wieczorna Msza Św. poprzedzona będzie różańcem poprowadzonym przez Grupę o. Pio,
  - w piątek - 24 listopada –- wspomnienie męczenników św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy,
  – w niedzielę  26 listopada – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

 

 1. W dzisiejszą niedzielę, z racji VII Dnia Ubogich gościmy o. Kapucynów, którzy wygłoszą kazania i przeprowadzą zbiórkę pod kościołem będąca wsparciem dla działalności Grup o. Pio.

 

 1. OSP w Krzczonowie zaprasza do włączenia się w akcję  "Strażacy Dzieciom". W ramach akcji zbieramy słodycze, zabawki, gry, pluszaki, książki, kolorowanki, artykuły piśmiennicze, które zostaną ofiarowane dzieciom ze szpitali w Małopolsce. Chętnych do włączenia się w akcje prosimy o przynoszenie darów do dwu punków: w sklepie Groszek - ALA-GEN oraz w naszej Remizie OSP od poniedziałku do piątku w godzinach od 17:00- 20:00. 

 

 1. W imieniu Młodzieży z naszej parafii, serdecznie dziękuję za udział w  tegorocznej sprzedaży zniczy. Włączając się w akcje "Strażacy dzieciom" cała  zebrana kwota została przeznaczona przez Młodzież na kupno zabawek, słodyczy i innych artykułów, które zostaną przekazane w formie prezentów dla dzieci ze szpitali w Małopolsce. Serdeczne Bóg zapłać.

 

 1. Pod chórem można nabyć płytę z pieśniami patriotycznymi w wykonaniu naszego chóru parafialnego. Płyta ta została wydana na pamiątkę Święta Niepodległości. Chór dziękuje wszystkim, którzy wzięli udział w III koncercie Niepodległości, który odbył się w naszym kościele 11 listopada.

 

 1. Bardzo dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty mieszkańcom domów z roli Ostoje. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie kościoła mieszkańców domów o nr 630,100, 590, 541, 103, 246 i 589.