1. Dziś niedzielny porządek Mszy Świętych.
  2. W liturgii Kościoła:
    - w poniedziałek, 13 listopada – wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwszych męczenników Polski,
    - w piątek - 17 listopada –- wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy, po mszy wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia,
    – w sobotę  18 listopada – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.

 

  1. W przyszłym tygodniu w niedzielę będziemy gościli o. Kapucynów, którzy wygłoszą kazania i przeprowadzą zbiórkę pod kościołem będąca wsparciem dla działalności Grup o. Pio.

 

  1. W minionym tygodniu zakończone zostały prace przy ociepleniu 4. okien zewnętrznych po  lewej stronie kościoła, od doliny. Na stare okna zostały nałożone nowe, drewniane. Dołożono dodatkową warstwę szyb o wyższej odporności na utratę ciepła. Są to szyby antywłamaniowe. Bardzo dziękujemy za rzetelnie wykonane prace, których pozytywne skutki powinniśmy odczuć już tej zimy.  

 

 

  1. Bardzo dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty mieszkańcom domów o nr 289, 160, 353, 651, 181, 234, 522 i 679. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie kościoła mieszkańców domów z roli Ostoje.

 

Cytaty

Jeśli chcesz, żeby cię wszyscy lubili, nikt cię nie będzie szanował. | ks. Piotr Pawlukiewicz

 

Boże, który nikogo nie odrzucasz, ale litościwie przebaczasz nam grzechy, wejrzyj na pokorne prośby, które do Ciebie zanosimy za przyczyną św. Stanisława, Biskupa i Męczennika - oświeć nasze serca i umocnij wolę, abyśmy zdołali wypełnić Twoje przykazania. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.