1. Dziś niedzielny porządek Mszy Świętych, w Zawadce Msza o 9.30.

 

 1. Przypominamy, że transmitowane są Msze Święte w niedziele o 11.00, niedzielne nabożeństwa majowe
  o 15.00, a także w miesiącu maju Msze i nabożeństwa majowe w tygodniu o 18.00.

 

 1. W liturgii Kościoła:

- w poniedziałek 23 maja – z racji 23. dnia miesiąca wieczorna Msza Św. poprzedzona będzie różańcem poprowadzonym przez Grupę o. Pio; przypada 4 rocznica wprowadzenia relikwii O.Pio do parafii.

- we wtorek, 24 maja – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych,

- w czwartek, 26 maja – wspomnienie Św. Filipa Nereusza – kapłana,

- w przyszła niedzielę, 29 maja Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

 

 1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe. W niedziele i uroczystości o 15.00, w tygodniu po Mszy Św. o 18.00. Zachęcamy do przychodzenia na majówki do kościoła parafialnego, oraz do tradycyjnej dla naszej parafii modlitwy przy kapliczkach.

 

 1. W górnej części cmentarza parafialnego, na tzw. „przyszłym cmentarzu” jest przygotowane miejsce na składowanie trawy i innych zielonych pozostałości z cmentarza. Bardzo proszę o nieumieszczanie ich
  w kontenerze na śmieci.

 

 1. Zarząd OSP w Krzczonowie zaprasza wszystkich druhów wraz z rodzinami i wszystkich mieszkańców na uroczystą Mszę św. 28.05. w sobotę, z okazji Dnia Strażaka oraz na poświęcenie nowego lekkiego samochodu ratowniczego.

 

 1. Bardzo dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty mieszkańcom domów
  o nr 15, 135, 51, 366, 295, 717 i 560. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie naszego kościoła rodzinom mieszkającym w domach o nr: 374, 671, 313, 282, 54, 611, 623 i 631.
 2. W minionym tygodniu z naszej społeczności parafialnej do wieczności odszedł śp. Stanisław Bonior.

                                                                         Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.

Cytaty

Nawet jeśli jesteś aniołem, znajdzie się ktoś, komu przeszkadza szelest Twoich skrzydeł.

 

Boże, który nikogo nie odrzucasz, ale litościwie przebaczasz nam grzechy, wejrzyj na pokorne prośby, które do Ciebie zanosimy za przyczyną św. Stanisława, Biskupa i Męczennika - oświeć nasze serca i umocnij wolę, abyśmy zdołali wypełnić Twoje przykazania. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.