1. Dziś niedzielny porządek Mszy Świętych. W Zawadce Msza Święta o 9.30 dziękczynna za tegoroczne plony. Z racji 1. niedzieli miesiąca po Mszy o 11.00 zmianka różańcowa.

 

 1. W liturgii Kościoła:
  - 4 września, w poniedziałek– wspomnienie bł. Marii Stelli i 10 sióstr nazaretanek, męczenniczek II Wojny Światowej,
  - 7 września, w czwartek – pierwszy czwartek miesiąca, zapraszamy, jak co czwartek, o 17.30 na adorację  prowadzoną przez wspólnotę Adoracji Pana Jezusa,
  - 8 września, w piątek –święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

 

 1. Msza Święta na rozpoczęcie Nowego roku szkolnego – 4 września, w poniedziałek, o godz. 9.00. Rok szkolny dla uczniów Szkoły Muzycznej w Krzczonowie rozpocznie się 4 września o godz. 17:30.

 

 1. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania, rodziców i świadków w kolejny piątek, 8 września br. od godz. 17.00.

 

 1. Zgodnie ze wskazaniami KPK nasz dekanat przeżywa wizytację kanoniczną. W związku z tym 10 września odwiedzi naszą parafię ks. Bp. Janusz Mastalski. Ks. Bp. przyjedzie do naszej parafii przed pierwszą Mszą Świętą o godz. 7.20. Bardzo chce spotkać się po Mszy o 7.30 w kościele z wszystkimi dorosłymi i starszymi naszymi parafianami. Po Mszy o godz. 9.15 chce spotkać się z Radą Parafialną.

Po Mszy o 11.00, na której udzieli sakramentu bierzmowania, z dziećmi i młodzieżą z naszej parafii. Serdecznie zapraszam na wspólną modlitwę z naszym ks. Biskupem i na wspólne spotkania.

 

 1. Bardzo dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty mieszkańcom domów o nr 276, 547, 182, 75, 376, 72, 559 i 509. Bardzo dziękuję również za posprzątanie terenu przy kościele rodziców dzieci, które przystąpią do bierzmowania z byłych klas VIIIA i VII. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie kościoła rodziców dzieci przystępujących do bierzmowania z byłej kl. VIIIB.

 

 1. W minionym tygodniu do wieczności odeszli śp. Jan Hanuszek i śp. Marian Pasieka.

                                                    Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.

 

 

 

Cytaty

Jeśli cierpienie by nie istniało, to skąd byś wiedział, czy jesteś wierzący? | Petrus

 

Boże, który nikogo nie odrzucasz, ale litościwie przebaczasz nam grzechy, wejrzyj na pokorne prośby, które do Ciebie zanosimy za przyczyną św. Stanisława, Biskupa i Męczennika - oświeć nasze serca i umocnij wolę, abyśmy zdołali wypełnić Twoje przykazania. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.